Sohbete Bağlan

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

JET Sohbet !
Canlı Sohbet

Aradığın canlı sohbet ortamı jet hızıyla elinizin altında, birbirinden özel odalar ve yeni kişilerle yazışmalı olarak chat yapmak için bay-bayan kullanıcılar burada toplanıyor. Jetsohbet.net web, mobil uyumlu sayfası ile yeni arkadaşlıklara bir merhaba kadar yakın.

Türkçe Mirc İndir

18 Sohbet Odaları


18-kamerali-sohbet
18-kamerali-sohbet

Hayatımızın en güzel zamanlarını bir dönemler chat sitelerinde geçirdiğimizi ve hala geçirdiğimizi düşünüyorum. mIRC siteleri genellikle yazışmalı olarak hizmet verirdi. Gün geçtikçe gelişen teknoloji herşeyi ile bizlere daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Jet sohbet sitesi kameralı sohbet platformu hakkında bazı bilgiler vermektedir. Bu sohbet odaları 18 yaş kuralına uygun olmalıdır. Giren kullanıcılar da +18 yaş sahibi olmak zorundalar.

Malum bu tür sitelerde insanlar bolca yalan söylüyor ve kişileri kandırma girişiminde bulunabilirler.

Kameralı Sohbet Odaları

Kameralı sohbet odaları, hızlı ve kolay bir sistem ile önümüze gelmektedir. Aradığınız cinse göre işaretleme yaparak Örnek; sadece bayanlar; önünüze sadece bayanlar kamerada çıkacak şekilde ayarlanır. Bu sitelerde üyelik ve zorunlu profil bilgileri olmaz, sadece takma ad ile bağlantı kurar ve sesli görüntülü olarak kamerada iletişime geçebilirsiniz.

İnsanlar artık daha hızlı bir şekilde tanışma ve flört evresine geçmek istiyor. Zaman kaybı yaşamadan karşındaki mesajlaştığı kişiyi görmek ve hızlı geçiş yapmak istiyor. O yüzden 18 kameralı sohbet sitesi aradıkları hizmete tam olarak layık olduğu görülmektedir.

Kameralı Sohbet Odaları Güvenli mi ?

Güvenlik konusunda site ve yönetim elinden geleni yapsa da ,kullanıcılarında bazı dikkat etmeleri gereken konular vardır.

Sistem olarak güvenlik ,açık konusunda bir sorun yaşamasak da kullanıcılar, daha detaylı kişisel bilgileri başta olmak üzere dikkat etmelidir.

Görüntülü Sohbet

İnternet üzerinden muhabbet etmek her insan için kaçınılmaz bir durumdur. Uzakta olan akrabalarımız ve yakınlarımız ile bu kanal sayesinde rahatlıkla iletişim kurabiliriz. Bunun yanında internet üzerinden tanımadığımız insanlar ile de muhabbet edebiliriz. Son yıllarda internet üzerinden chat farklı bir boyuta taşındı.

Öncelerden yalnızca klavye üzerinden yapılan görüşmeler bir tık öteye götürülerek kamera ile yapılmaya başlandı. Ancak bunun yanında kullanıcıların kendilerine sormaları gereken bazı sorular var. İnternet üzerinden kameralı görüşme yapmak ne kadar güvenli? Veya kimler için güvenli. Öncelikle bu tarz Avrupa sohbet çocuklar için güvenli değil. Çünkü bu odalar on sekiz yaş altı bireyler için sakıncalı içerikler içermektedir. Ayrıca bu tip platformları çok fazla kişi kullandığından dolayı kontrol edilememektedir.

Bu tarz siteler hassas bir insansanız güvenli bir hale gelebilir. Eğer bu tip Sohbet sitelerinde ve odalarında kişisel ve kimlik bilgilerinizi paylaşmazsanız sizin için büyük bir problem olmaktan çıkar. Böyle bir platforma giriyorsanız görüntünüzü diğer insanlar ile paylaşmayı kabul ediyorsunuz demektir. Yani başınıza gelebilecek en kötü olayda görüntünüz internet üzerinde yayılabilir.


Yazar: Jetsohbet

Görüntüleme: 11130 defa

Kategori: Avrupa odaları, Cinsel odalar, Genel odalar, Şehir odaları

Yayınlanma Tarihi: 12 Şubat 2021

Cevap bırakın

Bilgilendirme

18 yaş altı JET Sohbet de bulunmaları yasaktır.

Odalar veya özel odalarda kişileri rahatsız edici şekilde konuşmak yasaktır.

Topluluk kuralları geçerli olup, cinsellik içeren konuşmalar ve rumuzlar yasaktır.

Haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız; help@Jetsohbet.net mail adresi ile iletişim kurunuz.

Sık Sorulan Sorular

/ns register şifre e-mail

/ns set password yenişifre

Hayır, sohbetimiz ücretsizdir.

Evet dilediğiniz kişinin özeline gidip sohbet edebilirsiniz.

Kayıtlı değilse alabilirsiniz.

Sitene Sohbet Ekle

Web siteniz var ve sitenize giren kişiler bir arada sohbet etsin istiyorsanız --TIKLAYIN-- açılan kodu sitenize yerleştirin.